Informácie zo života farnosti sv. Michala Archanjela v Bratislave - Karlovej Vsi nájdete na adrese https://www.svmichal.sk


Večer modlitieb a chvál

V piatok 16.2.2024 pozývame na večer modlitieb a chvál s Lamačskými chválami do Kostola sv. Františka z Assisi v Karlovej Vsi.

Púť k blahoslavenej Zdenke

Bratia minoriti a sestry Svätého kríža pozývajú na púť k hrobu blahoslavenej sestry Zdenky v sobotu 27. januára do Podunajských Biskupíc.

Trojkráľový koncert: Vianočná Janais

Srdečne vás pozývame na vianočný koncert Janais, ktorý sa uskutoční 6. januára o 19:00 v Kostole sv. Františka v Bratislave - Karlovej Vsi. Vstupné dobrovoľné.

Polnočná svätá omša s biskupom Haľkom

Tohtoročná polnočná svätá omša v kostole sv. Františka z Assisi v Bratislave - Karlovej Vsi nám pripomenula nielen udalosti z Betlehema, ale aj z talianskeho Greccia.

Adventná duch. obnova učiteľov

Pomaly sa stáva tradíciou, že si učitelia a zamestnanci Spojenej školy sv. Františka v Karlovej Vsi vykonávajú adventnú duchovnú obnovu mimo Bratislavy.

Bratislava: začiatok adventu

Ešte pred samotným adventom začali  karloveskí minoriti modlitbu deviatnika k Nepoškvrnenému počatiu Panny Márie.

Bratislava: Pozvanie k sestre Zdenke

Srdečne vás pozývame na pútnickú svätú omšu ku cti bl. Zdenky Schelingovej do kostola Povýšenia Svätého Kríža v Podunajských Biskupiciach v sobotu 25. novembra 2023 o 17:00.

BA: Pozvánka na novénu pred Nepoškvrnenou

Každý deň od 29.11. do 8.12. o 18:00 v Kostole sv. Františka v Bratislave - Karlovej Vsi. Témou je 800. výročie schválenia potvrdenej regule menších bratov.

Bratislava: Pozvánka na koncert

Súbor Il Cuore Barocco a bratia minoriti pozývajú dňa 25.11.2023 o 19:00 do Kostola sv. Františka v Bratislave - Karlovej na koncert s názvom OTEC A SYN.

Pozývame na svätú omšu za rodiny

Pozývame vás na svätú omšu za požehnanie manželstiev a rodín, ktorú budeme sláviť 17. novembra 2023 o 18:00 v Kostole sv. Františka v Bratislave - Karlovej Vsi.

Návšteva spišských bohoslovcov

Bratislavský kláštor minoritov a farnosť v Karlovej Vsi  v dňoch od 27. do 30. októbra navštívili spišskí bohoslovci.

Uloženie relikvií u dominikánov

Pozývame Vás na uloženie relikvií sv. Dominika a sv. Františka, v kostole Panny Márie Snežnej, 5. novembra  o 11:00 hod., na bratislavskej Kalvárii.