Informácie zo života farnosti sv. Michala Archanjela v Bratislave - Karlovej Vsi nájdete na adrese https://www.svmichal.sk


Púť Misie Máriinej do Medžugoria

Pri príležitosti 55. výročia vzniku spoločenstva Misia Máriina, ktoré je už dlhé roky pod duchovným vedením p. Luciána Boguckého OFMConv., sa uskutočnila 6.-10.5.2024 púť do Medžugoria.

Duchovná obnova pre učiteľov

Každoročná duchovná obnova nám učiteľom umožňuje sa na pár dní stíšiť od každodenného zhonu, pozrieť sa na svoju prácu s odstupom a spoznávať  nové cesty pre náš osobný aj pracovný život.

BA: Farská duchovná obnova

Bratia minoriti z Bratislavy- Karlovej Vsi od 30. apríla do 2. mája zorganizovali duchovnú obnovu nielen pre svojich farníkov, ale aj pre veriacich zo širokého okolia.

Farská duchovná obnova

Farské spoločenstvo z Bratislavy Karlovej Vsi vás pozýva na duchovnú obnovu, ktorá sa bude konať od 30. apríla do 2. mája 2024 v kostole sv. Františka.

Karlova Ves: Oprava strechy pokračuje

Od utorka 16. apríla sme začali najdôležitejšiu etapu opravy strechy kostola sv. Františka a tou je výmena svetlíkov (okien)  na hlavnej streche. Tieto práce by mali byť realizované približne mesiac.

Duchovná obnova s apoštolským nunciom

Žiaci Spojenej školy sv. Františka v Bratislave - Karlovej Vsi sa v stredu 27. marca stretli s apoštolským nunciom Mons. Nicolom Girasollim.

Bratislavská predpremiéra filmu Brat Štefan

Bratislavská predpremiéra nového dokumentárneho filmu Mareka Poláčka Brat Štefan sa konala v utorok 12. marca v kinosále RTVS v Mlynskej doline a 13. marca v kostole sv. Františka v Karlovej Vsi.

Pozývame na svätú omšu za rodiny

Farnosť sv. Michala Archanjela v Bratislave - Karlovej Vsi vás pozýva v piatok 15. marca na svätú omšu za posvätenie manželstiev a rodín, ktorú bude celebrovať bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko.

Extrémna krížová cesta

V jubilejnom roku 800. výročia stigmatizácie svätého Františka pozývame na druhý ročník EKC v Bratislave, ktorý začne 15. marca o 18:00 svätou omšou v Marianke.

BA: Práce na kostole sv. Františka

V pondelok 19.februára, po dlhých mesiacoch príprav, konzultácií a získavania povolení, sa začali práce na oprave strechy kostola sv. Františka v Bratislave – Karlovej Vsi.

Večer modlitieb a chvál

V piatok 16.2.2024 pozývame na večer modlitieb a chvál s Lamačskými chválami do Kostola sv. Františka z Assisi v Karlovej Vsi.

Púť k blahoslavenej Zdenke

Bratia minoriti a sestry Svätého kríža pozývajú na púť k hrobu blahoslavenej sestry Zdenky v sobotu 27. januára do Podunajských Biskupíc.