Kláštor bratov minoritov v Brehove sa v dňoch 17. až 22. novembra stal miestom duchovných cvičení františkánskej rodiny na Slovensku.
10.-15. novembra sa brat Martin v poľskom Gdańsku zúčastnil stretnutia minoritských predstavených strednej a východnej Európy.
Bratia Stanislav, Martin, Ondrej a Tomáš viedli ľudové misie v Poprade – konkatedrále a v Krivej.
V dňoch 25. – 28. septembra 19 členov a sympatizantov Františkánskeho svetského rádu (OFS) absolvovalo pod vedením brata Martina duchovné cvičenia v Brehove.
taký bol hlavný motív farskej púte od 13. – 19. septembra 2025.
Bratia minoriti pozývajú na stretnutie spojené s požehnaním domácich miláčikov.
V dňoch 21.-30. augusta 2025 sa uskutočnila v poradí 16. púť spoločenstva Kruciáty oslobodenia človeka do Medžugoria.
Aj tento rok sme prežili pekný spoločný čas v kláštore minoritov v Brehove na tradičnom každoročnom miništrantskom tábore.

Skupina aktívnych mladých z minoritských kláštorov sa spolu s bratom Martinom vybrala v polovici júla na výlet do Albánska.
Okrem cyklopútnikov putovalo s minoritmi do Assisi a Ríma na Jubileum mladých ďalších 21 ľudí, ktorí cestovali vlakom.
Naši cyklisti sa v sobotu 2. augusta na sviatok Porciunkuly zúčastnili stretnutia františkánskej mládeže s generálnym predstaveným bratov minoritov Carlosom Trovarellim.
Náš 13.deň púte do Ríma začal veľmi príjemným a pomalým ránom bez stresu.